Kokpit menadżerski - Monitoring budżetów firmy | Develogic
1056
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1056,page-child,parent-pageid-1032,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,cookies-not-set

Raporty i kokpit menadżerski

Uzyskaj dostęp do aktualnych raportów. Umożliwi Ci to szybką reakcję na niekorzystne tendencje, zaplanowanie cashflow oraz nadzorowanie całego procesu budowlanego. Dzięki kokpitowi menadżera (KPI) w jednym miejscu masz dostęp do wiedzy na temat całego swojego biznesu.

  • Monitoring budżetów budów
  • Raporty wyniku i cashflow
  • KPI (Key Performance Indicators)

Monitoring budżetów budów

Usprawnij proces wymiany informacji dotyczących usterek z Inwestorem. Przyjmuj automatycznie zlecenia serwisowe bezpośrednio do swojego systemu Develogic. Dzięki temu uzyskasz pełną kontrolę nad zleceniami oraz przyspieszysz proces ich realizacji. Po zakończeniu prac Develogic poinformuje o tym fakcie Inwestora, co wpłynie na skrócenie czasów realizacji prac.

Raporty wyniku i cashflow

Wynik i cashflow zbiorczy w jednym miejscu, na żywo. Na bieżąco i w czasie rzeczywistym kontroluj nie tylko jedną wybraną budowę, ale wszystkie naraz wraz z kosztami ogólnymi firmy w jednym raporcie. Dzięki Develogic możesz szybko zareagować na niekorzystne tendencje, zaplanować cashflow całości firmy oraz nadzorować wskaźniki finansowe.

KPI (Key Performence Indicators)

Develogic umożliwia monitorowanie wielu obszarów firmy i budów w czasie rzeczywistym przy pomocy zdefiniowanych wskaźników (KPI). Dzięki temu niezwykle łatwo jest dokonać analizę od ogółu do szczegółu.

Kokpit menadżera firmy budowlanej

Oprogramowanie dla firm budowlanych Develogic to większa kontrola nad procesami zachodzącymi w firmie.

Sprawdź też CRM dla deweloperów od Develogic – pozwala na zarządzanie z jednego miejsca wszystkimi kluczowymi aktywnościami w firmie deweloperskiej.

Jesteś także deweloperem?

Z DEVELOGIC DLA FIRM DEWELOPERSKICH
możesz prowadzić sprzedaż i wynajem lokali
+ Sprawdź