Program do zarządzania nieruchomościami | Develogic
888
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-888,page-child,parent-pageid-403,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,cookies-not-set

Program do zarządzania nieruchomościami

Zarządzanie kontaktami z klientami (CRM)

W jednym miejscu zarządzaj szansami sprzedaży i bazą klientów. Na postawie preferencji klientów Develogic sam zaproponuje im mieszkania, wygeneruje ofertę lub przygotuje mailing. Zarządzaj historią kontaktu z klientem, a także gromadź wszystkie dokumenty niezbędne w procesie handlowym i dalszej obsługi sprzedażowej i posprzedażowej.

Zarządzanie działem sprzedaży

Korzystaj ze wspólnych kalendarzy w dziale handlowym. Przypisuj nowe leady i zadania bezpośrednio do swoich handlowców. Kontroluj na bieżąco proces sprzedaży u pojedynczych osób w dziale, na bazie gotowych raportów (liczba kontaktów, rozmów, telefonów, wizyt, umów itp.).

Kontroluj sprzedaż lokali developerskich przez dedykowany moduł

CRM dla deweloperów Develogic pozwala na zarządzanie z jednego miejsca sprzedażą lokali developerskich.

Baza lokali i polityka cenowa

W jednym miejscu miej dostęp do aktualnej bazy lokali wszystkich inwestycji niezaeżniej do SPV, historii cen, rabatów oraz podpisanych umów, wystawionych faktur i dokonanych wpłat. Wprowadź elektroniczny proces akceptacji cenników oraz rabatów, zarówno na daną inwestycję, jak i na pojedyncze lokale.

Umowy rezerwacyjne i deweloperskie

Zautomatyzuj proces przygotowywania umów, OIZ, prospektów inwestycyjnych, zmian lokatorskich itp. Generuj wszystkie typu umów wraz z harmonogramami płatności i dokumentami sprzedażowymi automatycznie na bazie przygotowanych szablonów. Przyspiesz proces przekazywania dokumentacji oraz generuj raporty dotyczące stanu umów i płatności.

Rozliczenia wpłat i fakturowanie

Develogic ściągnie informacje o wpłatach z banku lub systemu finansowo-księgowego oraz połączy je z odpowiednimi klientami. Dzięki temu będzie mógł masowo wysłać im powiadomienia o wpłacie, a jak bank zwolni transze kredytu z rachunku powierniczego - automatycznie wystawi faktury sprzedaży.

Panel klienta (eBOK)

Informuj klientów na bieżąco o statusie inwestycji. Udostępnij w panelu klienta (www) dane o umowach, rozliczeniach, powiadomienia o wpłacie oraz wystawionych fakturach i wiele innych.

Strony www inwestycji i portale branżowe

Oszczędzaj czas: automatycznie wysyłaj aktualne dane o lokalach i rezerwacjach na swoją stronę internetową i do portali branżowych.

Nie korzystasz z GW?
Przeszedłeś na samorealizację?

Z DEVELOGIC DLA FIRM BUDOWLANYCH
możesz szczegółowo kontrolować budowę
+ Sprawdź