Program do harmonogramów budowlanych | Develogic
1045
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1045,page-child,parent-pageid-1032,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,cookies-not-set

Program do tworzenia harmonogramów budowlanych

Harmonogram rzeczowo-finansowy

Przygotuj harmonogram kosztów oraz plan swoich przychodów na podstawie harmonogramu rzeczowo-finansowego z umowy z Inwestorem. Oceń opłacalność projektu, zaplanuj cashflow a następnie przejdź do realizacji budżetu budowy.

Zakupy i wybór podwykonawców

Na bazie harmonogramu kosztów Develogic przygotuje propozycje planu zakupów. Ogłaszaj przetargi, zbieraj oferty, a także wybierz podwykonawców korzystając z tabel porównawczych.

Kontraktacja i zarządzanie umowami z podwykonawcami

Zeskanuj i zarejestruj kontrakt (umowę) z podwykonawcą, określ jego warunki, takie jak np. zakres robót, kaucje gwarancyjne czy obciążenia. Kontroluj zapisy umowy z odbieranymi później protokołami przerobu i fakturami.

Zakupy i kontraktowanie w oparciu o system oprogramowania Develogic

Oprogramowanie dla firm budowlanych Develogic to większa kontrola nad procesami zachodzącymi w firmie.

Sprawdź też CRM dla deweloperów od Develogic – pozwala na zarządzanie z jednego miejsca wszystkimi kluczowymi aktywnościami w firmie deweloperskiej.

Jesteś także deweloperem?

Z DEVELOGIC DLA FIRM DEWELOPERSKICH
możesz prowadzić sprzedaż i wynajem lokali
+ Sprawdź