System budżetowy - Rozliczenia w firmie budowlanej | Develogic
1049
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1049,page-child,parent-pageid-1032,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,cookies-not-set

System budżetowy – realizacja i rozliczenia w firmach budowlanych

Obieg faktur zakupu i OCR

Weryfikuj otrzymywane faktury od podwykonawców, wprowadzając je w elektroniczny obieg pomiędzy pracownikami. Develogic sam porówna je z protokołami przerobu, umowami, planami budżetowymi oraz zatrzyma kaucje gwarancyjne i zaksięguje dokumenty w systemie finansowo-księgowym.

Kaucje gwarancyjne i obciążenia

Miej kaucje gwarancyjne i obciążenia zawsze pod kontrolą. Develogic sam zbiera wszystkie kaucje i obciążenia w rejestrach i pokazuje, do kiedy powinny być zatrzymane. Nadzór systemu nad procesem zwrotu kaucji daje pewność wykonania tych zwrotów zgodnie z ustaleniami z umowy.

Protokoły przerobu i fakturowanie sprzedaży

Na bazie harmonogramu rzeczowo-finansowego i realizowanych prac generuj protokoły odbioru oraz faktury sprzedaży dla Inwestora. Monitoruj przychody w połączeniu z wybranymi pozycjami z harmonogramu kosztów, tak aby kontrolować marżę na poszczególnych pozycjach.

Komunikacja z podwykonawcami

Zarządzaj komunikacją ze swoimi partnerami. Develogic w jednym miejscu zbiera informacje na temat podwykonawców, podpisanych z nimi umów, wystawionych przez nich faktur, przesłanych maili i dokumentów.

Magazyn materiałów

Kontroluj, kiedy i jakie materiały budowlane są dostarczane na wybraną budowę. Zarządzaj dokumentami magazynowymi (PZ, RW), monitoruj i planuj stany magazynowe oraz przeprowadzaj inwentaryzację.

Oprogramowanie dla firm budowlanych Develogic to większa kontrola nad procesami zachodzącymi w firmie.

Sprawdź też CRM dla deweloperów od Develogic – pozwala na zarządzanie z jednego miejsca wszystkimi kluczowymi aktywnościami w firmie deweloperskiej.

Jesteś także deweloperem?

Z DEVELOGIC DLA FIRM DEWELOPERSKICH
możesz prowadzić sprzedaż i wynajem lokali
+ Sprawdź