Planowanie budowy, inwestycji | Develogic
1037
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1037,page-child,parent-pageid-1032,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,cookies-not-set

Planowanie budowy

Ofertowanie inwestora - przetarg i umowa

Uporządkuj proces ofertowania i przygotowania umowy z Inwestorem. W jednym miejscu przechowuj wszystkie informacje na temat budżetu, umowy, aneksów, harmonogramu rzeczowo-finansowego i całej historii współpracy.

Planowanie budżetu kosztów

Zaplanuj budżet inwestycji na podstawie kosztorysów z uwzględnieniem nakładów (RMS PKo - Robocizna / Materiały / Sprzęt / Podwykonawcy / Koszty ogólne). Przygotuj plan swoich kosztów i oceń opłacalność projektu, zaplanuj cashflow a następnie przejdź do realizacji budżetu budowy.

Zaplanuj budżet budowy uwzględniający nakłady RMS KoP

    • Obserwuj na bieżąco jego realizację, mając dostęp do raportów wyników i cashflow
    • Planowanie budżetu kosztów
    • Oprogramowanie dla firm budowlanych Develogic to większa kontrola nad procesami zachodzącymi w firmie.
    • Sprawdź też CRM dla deweloperów od Develogic – pozwala na zarządzanie z jednego miejsca wszystkimi kluczowymi aktywnościami w firmie deweloperskiej.

Jesteś także deweloperem?

Z DEVELOGIC DLA FIRM DEWELOPERSKICH
możesz prowadzić sprzedaż i wynajem lokali
+ Sprawdź