Zarządzanie najmem lokali użytkowych | Develogic
895
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-895,page-child,parent-pageid-403,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,cookies-not-set

Zarządzanie najmem lokali użytkowych

Baza najemców i umów najmu

Zarządzaj bazą najemców wszystkich swoich lokali usługowych, niezależnie od tego, z jakiej inwestycji pochodzą. Prowadź rejestr umów wraz z aneksami i bądź informowany przez system o zbliżających się ważnych terminach z umowy.

Rozliczenia i fakturowanie masowe

Automatycznie wylicz wysokość czynszu w oparciu o parametry zawarte w umowie oraz rozlicz opłaty eksploatacyjne na podstawie wcześniej zdefiniowanych kluczy dystrybucji kosztów. Generuj faktury zarówno masowo w wybranym miesiącu dla wszystkich najemców, jak i indywidualnie. Zarządzaj korektami faktur po ogłoszeniu współczynnika waloryzacji i refakturuj dodatkowe koszty wynikające z faktur dostawców i udziałów najemców w powierzchni wspólnej.

System CRM do obsługi wynajmu lokali usługowych

CRM dla deweloperów Develogic pozwala na zarządzanie z jednego miejsca wszystkimi kluczowymi aktywnościami w firmie.

Nie korzystasz z GW?
Przeszedłeś na samorealizację?

Z DEVELOGIC DLA FIRM BUDOWLANYCH
możesz szczegółowo kontrolować budowę
+ Sprawdź