Budżet firmy - Zarządzanie budżetem projektu | Develogic
897
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-897,page-child,parent-pageid-403,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,cookies-not-set

Zarządzanie budżetem inwestycji – Raporty i kokpit menadżerski

Monitoring budżetów inwestycji

Bądź zawsze na bieżąco i w czasie rzeczywistym śledź realizację budżetu przychodowego i kosztowego, dokumenty i wskaźniki finansowe. Dzięki raportowi cashflow zweryfikuj, czy będziesz potrzebował dodatkowego finansowania.

Raporty wyniku i cashflow

Na bieżąco i w czasie rzeczywistym kontroluj nie tylko jedną wybraną inwestycję, ale wszystkie naraz, wraz z kosztami ogólnymi firmy w jednym raporcie. Dzięki temu masz możliwość podjęcia szybkiej reakcji na niekorzystne tendencje, zaplanowania cashflow całości firmy oraz nadzorowania wskaźników finansowych.

KPI (Key Performance Indicators)

Develogic daje możliwość monitorowania wielu obszarów firmy i inwestycji w czasie rzeczywistym przy pomocy zdefiniowanych wskaźników (KPI). Dzięki temu możliwa jest analiza od ogółu do szczegółu.

Automatyzacja raportowania w fimrie deweloperskiej

CRM dla deweloperów Develogic pozwala na zarządzanie z jednego miejsca wszystkimi kluczowymi aktywnościami w firmie.

Nie korzystasz z GW?
Przeszedłeś na samorealizację?

Z DEVELOGIC DLA FIRM BUDOWLANYCH
możesz szczegółowo kontrolować budowę
+ Sprawdź