Zarządzanie zlecieniami serwisowymi - Serwis gwarancyjny | Develogic
1053
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1053,page-child,parent-pageid-1032,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,cookies-not-set

Zarządzanie gwarancjami poprzez system Develogic

Budżet gwarancyjny

Automatycznie utwórz budżet serwisowy na podstawie zatrzymanych od podwykonawców kaucji gwarancyjnych, rezerw z niezafakturowanych części umów oraz rezerw własnych na naprawy gwarancyjne. Kontroluj jego realizację na bieżąco, tak by reagować, gdy osiągana marża z projektu jest niewystarczająca.

Zarządzanie pracą serwisu

Zarządzaj procesem usterkowym oraz zleceniami serwisowymi. Dzięki możliwości generowania zleceń roboczych, wykonuj prace w ramach własnych zasobów lub zlecaj je do podwykonawców zastępczych. Generuj noty obciążeniowe na podwykonawców, przyjmuj faktury materiałowe i obciążaj nimi pozycje budżetu serwisowego. Kontroluj na bieżąco budżet serwisowy oraz postęp prac.

Wymiana danych z Inwestorem

Usprawnij proces wymiany informacji dotyczących usterek z Inwestorem. Przyjmuj automatycznie zlecenia serwisowe wprost do swojego systemu Develogic. Dzięki temu uzyskasz pełną kontrolę nad zleceniami oraz przyspieszysz proces ich realizacji. Po zakończeniu prac Develogic poinformuje o tym fakcie Inwestora, co wpłynie na skrócenie czasów realizacji prac.

Usługi serwisowe dla nabywców oprogramowania Develogic

Oprogramowanie dla firm budowlanych Develogic to większa kontrola nad procesami zachodzącymi w firmie.

Sprawdź też CRM dla deweloperów od Develogic – pozwala na zarządzanie z jednego miejsca wszystkimi kluczowymi aktywnościami w firmie deweloperskiej.

Jesteś także deweloperem?

Z DEVELOGIC DLA FIRM DEWELOPERSKICH
możesz prowadzić sprzedaż i wynajem lokali
+ Sprawdź