Zarządzanie firmą budowlaną - Oprogramowanie Develogic
1059
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1059,page-child,parent-pageid-1032,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,cookies-not-set

System ERP dla budownictwa

Oprogramowanie dla firm budowlanych Develogic to większa kontrola nad procesami zachodzącymi w firmie.

Sprawdź też CRM dla deweloperów od Develogic – pozwala na zarządzanie z jednego miejsca wszystkimi kluczowymi aktywnościami w firmie deweloperskiej.

Dokumentacja budów

Przechowuj i udostępniaj pracownikom aktualną dokumentację projektu. Wyznaczaj zadania i określaj terminy realizacji spraw związanych z decyzjami administracyjnymi, uzgodnieniami z Inwestorem i decyzjami firmy.

Zarządzanie sekretariatem

Przyspiesz proces obiegu korespondencji w firmie. Wprowadź elektroniczną obsługę dokumentów przychodzących i wychodzących z firmy, automatycznie generuj elektroniczną książkę nadawczą, adresuj koperty i współpracuj elektronicznie z Pocztą Polską i kurierami. Korzystaj wspólnie z pracownikami z centralnego archiwum dokumentów. Przyspiesz wprowadzanie skanów za pomocą OCR.

Zarządzanie urlopami i kalendarz urlopów

Wprowadź elektroniczny obieg wniosków urlopowych każdego typu. Udostępniaj informacje na temat urlopów przez www i dzięki temu usprawnij proces komunikacji. Planuj urlopy za pomocą kalendarza i zarządzaj zastępstwami w firmie, aby nie wstrzymywać procesów biznesowych.

Zarządzanie delegacjami i rozliczanie zaliczek

Wprowadź elektroniczny obieg delegacji krajowych i zagranicznych. Zarządzaj rejestracją i akceptacją wniosków, rozliczaj zaliczki i koszty podróży służbowych. Dzięki intuicyjnemu formularzowi zintegrowanemu z mapą, Develogic automatycznie obliczy kilometrówkę i ustali wysokość diety. W połączeniu z modułem obiegu faktur porówna dokumenty pracownika z wnioskiem i umożliwi rozliczenie zaliczki.

Integracja z systemem finansowo-księgowym (ERP)

Zintegruj Develogic ze swoim systemem finansowo-księgowym. Zyskasz mnóstwo czasu: kontrahenci, faktury, noty czy płatności będą wprowadzane do systemu tylko raz - Develogic automatycznie prześle i zaksięguje je w systemie finansowo-księgowym.

Zarządzanie firmą budowlaną z Develogic to szereg korzyści

Rejestruj pisma przychodzące i wychodzące z firmy w jednym miejscu:

  • Dokumentacja budów
  • Zarządzanie sekretariatem
  • Zarządzanie urlopami i kalendarz urlopów
  • Zarządzanie delegacjami i rozliczenie zaliczek
  • Integracja z systemem ERP

Jesteś także deweloperem?

Z DEVELOGIC DLA FIRM DEWELOPERSKICH
możesz prowadzić sprzedaż i wynajem lokali
+ Sprawdź