Obsługa posprzedażowa - Zarządzanie nieruchomościami | Develogic
893
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-893,page-child,parent-pageid-403,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,cookies-not-set

Obsługa posprzedażowa nieruchomości

Zmiany lokatorskie

Przechowuj informacje o zmianach lokatorskich i zarządzaj nimi w jednym miejscu. Kontroluj wersje dokumentów i usprawnij komunikację z klientami. Rejestruj zlecenia i umowy dotyczące zmian oraz wystawiaj faktury sprzedaży wprost z systemu Develogic.

Odbiory mieszkań

Nie trać czasu i dla wszystkich lokali zaktualizuj powierzchnie końcowe jednym kliknięciem. Umawiaj się na odbiory mieszkań za pomocą kalendarza i automatycznie przygotuj wymagane dokumenty. Skan protokołu odbioru wraz z dołączonymi zdjęciami ewentualnych usterek wyślij do systemu Develogic prosto z odbioru mieszkania.

Obsługa posprzedażowa poprzez CRM

CRM dla deweloperów Develogic pozwala na zarządzanie z jednego miejsca wszystkimi kluczowymi aktywnościami w firmie.

Zarządzanie usterkami

Zarządzaj procesem usterkowym oraz zleceniami serwisowymi. Generuj zlecenia serwisowe bezpośrednio w systemie i wysyłaj je do wykonawcy. Po naprawie automatycznie informuj swoich klientów i usprawnij proces komunikacji.

Wymiana danych z Generalnym Wykonawcą

Usprawnij proces wymiany informacji z Generalnym Wykonawcą na temat usterek. Wysyłaj automatycznie zlecenia serwisowe wprost do jego systemu informatycznego. Dzięki temu uzyskasz pełną kontrolę nad zleceniami oraz przyspieszysz proces ich realizacji.

CZY WIESZ, ŻE?

Jeżeli przeszedłeś na samorealizację i samodzielnie realizujesz inwestycje za pomocą Develogic, to wszystkie zlecenia serwisowe trafią do modułu Serwis Gwarancyjny. Dzięki temu od razu utworzysz zlecenia robocze i rozdysponujesz je swoim podwykonawcom. Pozwoli Ci to na pełną kontrolę nad swoim budżetem gwarancyjnym.

Nie korzystasz z GW?
Przeszedłeś na samorealizację?

Z DEVELOGIC DLA FIRM BUDOWLANYCH
możesz szczegółowo kontrolować budowę
+ Sprawdź