Zarządzanie inwestycjami budowlanymi | Develogic
453
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-453,page-child,parent-pageid-403,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,cookies-not-set

Zarządzanie inwestycjami budowlanymi – planowanie i realizacja

Pozyskiwanie gruntów

Uporządkuj proces pozyskiwania gruntów. Skorzystaj z funkcjonalności bazy działek, miej dostęp do ich dokumentacji, oceniaj działki oraz wprowadź proces ich weryfikacji, włączając w niego architektów.

Planowanie budżetu inwestycji

Przygotuj wiele wariantów budżetu i harmonogramu kosztów, nałóż na nie koszty ogólne i zarządu i sprawdź, czy przy zakładanym przychodzie ze sprzedaży inwestycja się opłaca. Następnie wybierz budżet zerowy i rozpocznij jego realizację.

Proces przygotowania i akceptacji kontraktów (umów)

Przygotuj i zaakceptuj w procesie obiegu dokumentów umowę z dowolnym podwykonawcą (generalnym wykonawcą, dostawcą strony www inwestycji, agencją marketingową czy PR itp.). Wpółpracuj między działami, kontroluj wersje umowy i uporządkuj proces akceptacji.

Zarządzanie inwestycjami deweloperskimi – dedykowany CRM Develogic

CRM dla deweloperów Develogic pozwala na zarządzanie z jednego miejsca wszystkimi kluczowymi aktywnościami w firmie.

Kontraktacja i zarządzanie umowami z dostawcami i Generalnym Wykonawcą

Zeskanuj i wprowadź do centralnego rejestru wszystkie swoje umowy z dostawcami różnego typu (generalnym wykonawcą, agencją marketingową, dostawcą materiałów itp.). Zarejestruj w systemie wszystkie ważne warunki umowy, np. daty obowiązywania, pozycje umowy, kaucje gwarancyjne, wartości itd., a system sam skontroluje jej zapisy z odbieranymi później protokołami odbioru i fakturami.

Kaucje gwarancyjne i obciążenia

Miej kaucje gwarancyjne i obciążenia zawsze pod kontrolą. Develogic sam zbiera wszystkie kaucje i obciążenia w rejestrach i pokazuje, do kiedy powinny być zatrzymane. Nadzór systemu nad procesem zwrotu kaucji gwarancyjnych zapewni, że kaucje zostaną zwrócone zgodnie z ustaleniami z umowy.

Obieg faktur zakupu z wykorzystaniem OCR

Weryfikuj otrzymywane faktury od podwykonawców, wprowadzając je w elektroniczny obieg akceptacyjny pomiędzy pracownikami. Develogic sam porówna faktury z protokołem przerobu, umową, planem budżetowym oraz zatrzyma kaucje gwarancyjne i zaksięguje je w systemie finansowo-księgowym.

Zarządzanie kontaktami z dostawcami

Zarządzaj relacjami ze swoimi partnerami. Develogic w jednym miejscu zbiera informacje na temat podwykonawców, podpisanych z nimi umów, wystawionych przez nich faktur, przesłanych maili i dokumentów.

Nie korzystasz z GW?
Przeszedłeś na samorealizację?

Z DEVELOGIC DLA FIRM BUDOWLANYCH
możesz szczegółowo kontrolować budowę
+ Sprawdź