Oprogramowanie do zarządzania firmą | Develogic
899
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-899,page-child,parent-pageid-403,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,cookies-not-set

Oprogramowanie do zarządzania firmą

Dokumentacja inwestycji

Przechowuj i udostępniaj pracownikom aktualną dokumentację inwestycji (pozwolenia, przyłącza, umowy itp.). Wyznaczaj zadania i określaj terminy realizacji spraw związanych z decyzjami administracyjnymi, uzgodnieniami z GW i decyzjami firmy.

Zarządzanie sekretariatem

Przyspiesz proces obiegu korespondencji w firmie. Wprowadź elektroniczną obsługę dokumentów przychodzących i wychodzących z firmy, automatycznie generuj elektroniczną książkę nadawczą, adresuj koperty i współpracuj elektronicznie z Pocztą Polską i kurierami. Korzystaj wspólnie z pracownikami z centralnego archiwum dokumentów. Przyspiesz wprowadzanie skanów za pomocą OCR.

Zarządzanie urlopami i kalendarz urlopów

Wprowadź elektroniczny obieg wniosków urlopowych każdego typu. Udostępniaj informacje na temat urlopów przez www i dzięki temu usprawnij proces komunikacji. Planuj urlopy za pomocą kalendarza i zarządzaj zastępstwami w firmie, aby nie wstrzymywać procesów biznesowych.

Zarządzanie delegacjami i rozliczanie zaliczek

Wprowadź elektroniczny obieg delegacji krajowych i zagranicznych. Zarządzaj rejestracją i akceptacją wniosków, rozliczaj zaliczki i koszty podróży służbowych. Dzięki intuicyjnemu formularzowi zintegrowanemu z mapą, Develogic automatycznie obliczy kilometrówkę i ustali wysokość diety. W połączeniu z modułem obiegu faktur porówna dokumenty pracownika z wnioskiem i umożliwi rozliczenie zaliczki.

Integracja z systemem finansowo-księgowym (ERP)

Zintegruj Develogic ze swoim systemem finansowo-księgowym. Zyskasz mnóstwo czasu: kontrahenci, faktury, noty czy płatności będą wprowadzane do systemu tylko raz - Develogic automatycznie prześle i zaksięguje je w systemie finansowo-księgowym.

Oprogramowanie CRM do ogólnego zarządzania firmą deweloperską

CRM dla deweloperów Develogic pozwala na zarządzanie z jednego miejsca wszystkimi kluczowymi aktywnościami w firmie.

Nie korzystasz z GW?
Przeszedłeś na samorealizację?

Z DEVELOGIC DLA FIRM BUDOWLANYCH
możesz szczegółowo kontrolować budowę
+ Sprawdź