Raporty i kokpit menadżerski dla firmy budowlanej - Develogic
1056
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1056,page-child,parent-pageid-1032,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Raporty i kokpit menadżerski


Uzyskaj dostęp do aktualnych raportów. Umożliwi Ci to szybką reakcję na niekorzystne tendencje, zaplanowanie cashflow oraz nadzorowanie całego procesu budowlanego. Dzięki kokpitowi menadżera (KPI) w jednym miejscu masz dostęp do wiedzy na temat całego swojego biznesu.

  • Monitoring budżetów budów
  • Raporty wyniku i cashflow
  • KPI (Key Performance Indicators)

Monitoring budżetów budów

Usprawnij proces wymiany informacji dotyczących usterek z Inwestorem. Przyjmuj automatycznie zlecenia serwisowe bezpośrednio do swojego systemu Develogic. Dzięki temu uzyskasz pełną kontrolę nad zleceniami oraz przyspieszysz proces ich realizacji. Po zakończeniu prac Develogic poinformuje o tym fakcie Inwestora, co wpłynie na skrócenie czasów realizacji prac.

Raporty wyniku i cashflow

Wynik i cashflow zbiorczy w jednym miejscu, na żywo. Na bieżąco i w czasie rzeczywistym kontroluj nie tylko jedną wybraną budowę, ale wszystkie naraz wraz z kosztami ogólnymi firmy w jednym raporcie. Dzięki Develogic możesz szybko zareagować na niekorzystne tendencje, zaplanować cashflow całości firmy oraz nadzorować wskaźniki finansowe.

KPI (Key Performence Indicators)

Develogic umożliwia monitorowanie wielu obszarów firmy i budów w czasie rzeczywistym przy pomocy zdefiniowanych wskaźników (KPI). Dzięki temu niezwykle łatwo jest dokonać analizę od ogółu do szczegółu.

Kokpit menadżera firmy budowlanej

Jesteś także deweloperem?

Z DEVELOGIC DLA FIRM DEWELOPERSKICH
możesz prowadzić sprzedaż i wynajem lokali
+ Sprawdź